Doskonale harmonizuje się zarówno z tradycyjnymi, jak nowoczesnymi materiałami wykończeniowymi. W ofercie posiadamy parapety z algomarmuru. Jest to materiał wiążący się w 95% z kruszywa marmurowego a w 5% z żywicy poliestrowej. Pozwala on na tworzenie wielu kolorów i wzorów, co stanowi duży atut w zakresie aranżacji wnętrz. Tego typu parapety przeznaczone są do montażu z oknami drewnianymi. Jest to materiał odporny na ścieranie, uderzenia, a także wahania temperatury. Mała absorpcja wody ułatwia jego pielęgnację.

Skuteczna izolacja jest szczególnie ważna, szczególnie w obszarach narażonych na złą pogodę. Czy wiesz, że nawet30% ciepła w twoim mieszkaniu jest tracone przez źle ocieplenie okna. Wszystko to, co traci ciepło, nie jest tylko zimnym mieszkaniem, ale też powoduje podniesienie kosztów medii.

Zobacz -Nowoczesne parapety plastikowe.

Proponujemy nowoczesne parapety PCV, odporne na wilgoć i promieniowanie UV, zarysowania. Łatwe w obróbce i montażu. Pasują do każdego typu okna. Stosowane w produkcji plastiku bezołowiowe stabilizatory gwarantują doskonałą stabilność w ciągu obróbki termicznej, dzięki czemu parapety zachowują niezmienny kształt. Są to produkty nietoksyczne, odporne na zmienne działania warunków atmosferycznych. Naszym Klientom zapewniamy: nowoczesną ofertę, najwyższą jakość produkcji.