Warto zdecydować się na montaż odkrytych zawiasów – Sprawdź

By jak najbardziej uprościć formę okna, należy

 zdecydować się na zastosowanie ukrytych zawiasów 

oraz wykonanie odwodnień u spodu ramy. Brak zauważlanych zaślepek sprawi, że rama będzie jeszcze bardziej złożona i lekka. Aluminiowy system na podstawie którego zbudowano okno z odkrytym skrzydłem, jest pięciowymiarowym systemem o podwyższonej izolacyjności termicznej, charakteryzującym się ponadto świetnymi właściwościami akustycznymi. Współczynnik przenikania ciepła – wartość, na której najbardziej zależy osobom kupującym okna do mieszkań, dla tego okna wynosi U < 3.0 W/m8K. To wspaniały wynik, który gwarantuje użytkownikom ciepło oraz komfort na co dzień, w dłuższej perspektywie przekłada się na – mniejsze rachunki za ogrzewanie. W nowoczesnej technologii mogą zostać wyprodukowane okna zarówno trzy- jak również jednoskrzydłowe.

Czyszczenie i smarowanie elementów zapewni, że stolarka otworowa będą nadal dostarczać dużo korzyści w postaci zatrzymania hałasu i zachowaniu energii.

Łatwe otwieranie oraz zamykanie, zwiększone bezpieczeństwo, zwiększona energooszczędność oraz estetyczne wykończenie – wszystko to idzie w parze z rzetelnie utrzymanymi oknami.