Styl plastikowy jest to często stosowany styl okien oferujący tradycyjny design oraz| i} energooszczędność. Są to dobre opcje dla małych przestrzeni. Okna zaprojektowane z trzema skrzydłami przesuniętymi pionowo jeden obok drugiego w jednej ramie dają więcej energii. Najlepszą rzeczą w tym wzorze jest to, że zarówno dolną, jak i górną część urządzenia można otworzyć, a cieplejsze powietrze w pobliżu sufitu przemieszcza się w górę, a chłodniejsze powietrze opada przez dno.

Okna te wyglądają jak okna z potrójnymi zawieszkami, przy czym podstawową różnicą jest to, że można używać tylko dolną część. W tym projekcie można unieść tylko dolną część okna, podczas gdy górna część pozostaje stała. Są one jednak proste do czyszczenia i działają tak, jak okna z podwójnymi zawieszkami. Nie zajmując żadnej zewnętrznej lub wewnętrznej przestrzeni po otwarciu, są one świetną opcją, aby zaktualizować wygląd swojego domu w przystępnych cenach. 

Stolarka okienna w miejscowości Orzesze. Jaki design wybierają kupujący ?

Takie okna są właściwą opcją, gdy szerokość przekracza wysokość. Gdy jedna lub więcej skrzydeł przesuwa się obok siebie poziomo wewnątrz ramy, a także ma odpowiednią przestrzeń dla izolacji pomiędzy nimi, zajmują one ograniczone miejsce na ścianie. Działają dobrze w prawie każdej części domu i gwarantują odpowiednią wentylację i naturalne światło. Łatwe otwieranie oraz czyszczenie, tego rodzaju okna są praktycznie przystosowalne do dowolnego rozmiaru ściany. Możesz również dostosować opcje sypialni, pomieszczeń mieszkalnych i łazienek do własnych wymagań.