Zapraszamy – Oferujemy najwyższej jakości produkty.

Nasza firma od wielu lat pomaga Państwu w wyborze najlepszych rozwiązań w zakresie najwyższej jakości okien, drzwi i bram garażowych. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży, montażu oraz serwisu znanych producentów – jednej z najlepszych polskich spółek produkcyjnych, lidera w naszej branży, z którą prowadzimy długoletnią współpracę. Na każdy sprzedany produkt czy usługę dajemy wieloletnią gwarancję, dzięki czemu mają Państwo pewność najwyższej jakości. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego oferujemy:

– Najwyższą Jakość Produktów,

– Najwyższą Jakość Usług Montażu,

– Najwyższą Jakość Serwisu,

– Najdłuższą Gwarancję.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą szczegółową ofertą zapraszamy do odwiedzenia naszego Salonu lub skorzystania z opcji „Zamówienia darmowej wyceny” – nasz przedstawiciel przyjedzie do Państwa, przedstawi pełną ofertę, pomoże dobrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie i przedstawi najlepszą cenę, za najwyższą jakość. To rozwiązania dedykowane szczególnie dla domów energooszczędnych. Doskonałe właściwości izolacyjne, spełniające wymagania ciepłego montażu okien nawet w domach pasywnych.

W tym czasie wykonujemy konstrukcję szyby wyprodukowanej do montażu. Wszystkie szyby, które dostarczamy oraz instalujemy, są wykonane przy użyciu najlepszych wzorów, kolorów i szkła teksturowanego. Zwykle jest to okres trwający trzy tygodnie, dlatego witryna jest gotowe do zabudowy, gdy ramy są kompletne. W naszym sklepie dostarczamy oraz montujemy stylowe podwójne oszklenie typu PCV, które nada Twojemu domowi temperament i kształtuje atmosferę wnętrza. Nasza nowa generacja okien z podwójnymi szybami pozostaje funkcjonalna i zachowuje piękny wygląd bez potrzeby kosztownej konserwacji. Nowe materiały i technologie użyte do produkcji naszych okien pozwalają na doskonałą izolację dźwiękową i cieplną, zrównoważoną wydajność, łatwą konserwację i komfort.